Kā uzstādīt siltumizolāciju uz lauksaimniecības ēkas (Thermano Agro)?

Siltumizolācijas plākšņu Thermano Agro uzstādīšanas instrukcija.

1. Lai uzstādītu siltumizolāciju, jāsagatavo:

  • Thermano Agro plāksnes
  • C profili
  • H profili
  • iekares un to īsas skrūves, vai garas nerūsējošā tērauda skrūves ar plastmasas paplāksni.

Skrūvēm jābūt pietiekami garam, lai tās varētu noenkuroties koka konstrukcijā 3 cm dziļumā.

2. Montāžu sāk no C profilu piestiprināšanas pie mūra pa perimetru. Tas jādara ar skrūvēm vai dībeļiem. Tas nostiprina plāksnes un stabilizē tās gar mūri, kas atvieglos turpmāko montāžu.

3. Nākamais posms ir Thermano Agro plākšņu uzstādīšana. Plāksnes ir pietiekami vieglas, tādēļ to pārvadāšanai nav nepieciešami speciāli transportlīdzekļi. Plāksnes iebīda C profilos. Pēc tam piestiprina H profilus no pārējām pusēm. Profili iepriekš atbilstoši jāpiegriež pēc plāksnes malas garuma, izmantojot jebkādu griešanas instrumentu, piemēram, diska slīpmašīnu.

H profilus piestiprina pie jumta ar iekarēm. Norādītajā piemērā H profili (skat. filmu) tika izmantoti tikai par Thermano Agro stiegrojumu un aizsardzību pret iespējamu plākšņu pārbīdi.

Šajā projektā tie tika piestiprināti pie konstrukcijas ar garām skrūvēm ar plastmasas paplāksni. Šīs skrūves tiek stiprinātas starp ēkas silto pusi un koka konstrukciju, kas arī veido siltumizolācijas materiālu. Tādējādi nav jāuztraucas par mērījamo termisko tiltu rašanos.

Katra plāksne jāpiestiprina ar 5 skrūvēm, kas vienmērīgi izkārtotas uz plāksnes virsmas. Ņemot vērā lauksaimniecības ēkās esošo agresīvo vidi, ir jālieto nerūsējošā tērauda skrūves.

4. Nākamās plāksnes ieklājam līdzīgi, proti, rindās. Ik pa brīdim jākontrolē ieklāto griestu iekšējā apšuvuma virsmas līdzenums ar garu līmeņrādi.

Plākšņu pēdējo rindu visbiežāk piegriež, lai pielāgotu siltumizolāciju ēkas iekšējiem gabarītiem. Jādara viss, lai pēc iespējas precīzāk piegrieztu plāksnes tā, lai tās varētu iebīdīt C profilos.

*

Ņemot vērā plākšņu īpašības, Thermano Agro ir lieliski piemērots materiāls lauksaimniecības ēku siltumizolācijas veidošanai.

  • Šis materiāls ir nejutīgs uz organisko savienojumu iedarbību putnu, cūku, govju kūtīs.
  • Plāksnes var arī mazgāt ar augstspiediena mazgātājiem.
  • Turklāt Thermano Agro ir izturīgas pret grauzējiem.
  • Pateicoties ūdens neuzsūkšanās īpašībai, šis materiāls nezaudē savas siltumizolācijas īpašības saskarē ar ūdeni.

Svarīgākā Thermano Agro īpašība ir spēja nodrošināt nemainīgus termiskos apstākļus un siltuma komfortu dzīvniekiem, kas atrodas ēkās.

Tas ir svarīgi dzīvnieku audzēšanas procesā, jo tas paaugstina dzīvnieku svara pieaugumu un vaislas potenciālu, vai dējējvistu gadījumā – dēšanu.

Ja Jums rodas jautājumi, lūdzam sazināties ar konsultantiem:

+371 26649312

No Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

NavProduktiKontakti