Kā ierīkot grīdas siltumizolāciju?

Instrukcija par Thermano montāžu uz grīdām pirms grīdu apsildes sistēmas uzstādīšanas

Thermano paneļu montāža ir ļoti ātra un viegla. Tā neatšķiras no montāžas metodēm, kas tiek piemērotas citu siltumizolācijas materiālu gadījumā. Dzīvojamajās ēkās tā aizņem ne vairāk kā pāris stundas.

1. Siltumizolācijas montāžai būs nepieciešama alumīnija lente un Thermano paneļi. Ir svarīgi izvēlēties atbilstošu izolācijas slāņu biezumu. Dzīvojamo ēku gadījumā standarta biezums, kas atbilst Būvniecības ministrijas prasībām, ir 80 mm. Ja paneļi tiek uzstādīti rūpniecības ēkās, it īpaši dzesētavās un saldētavās, augļu un dārzeņu glabātuvās, to biezumam jāatbilst projekta mērķiem.

2. Pirms ieklāt Thermano paneļus, virsmai no liesa betona ir jābūt relatīvi līdzenai un piemērotai cietās siltumizolācijas ieklāšanai. Dzīvojamo ēku gadījumā ir ieteicams ieklāt paneļus ar izmēriem 1200 x 600 mm.

3. Thermano jāieklāj pēc ķieģeļu mūrēšanas principa. Paneļi tiek savienoti cits ar citu ar TOP tipa slēdzenēm, kas nodrošina lielisku sistēmas hermētiskumu.

4. Thermano paneļu saskares vietas ir papildus jāaizsargā, pielīmējot alumīnija lenti. Cits veids ir pārklāt Thermano paneļus ar plastmasas būvplēvi.

Thermano paneļu saskares vietas ir papildus jāaizsargā, pielīmējot alumīnija lenti. Cits veids ir pārklāt Thermano paneļus ar plastmasas būvplēvi.

5. Gala posms ir ārējā grīdas slāņa uzliešana. Tā aizsargāti Thermano paneļi kalpos pat vairākām paaudzēm. Atšķirībā no līdz šim izmantotajiem siltumizolācijas materiāliem, poliuretāna paneļi ar laiku nezaudē savas siltumizolācijas īpašības.

Ja rodas jautājumi, sazinieties ar konsultantiem:

+371 26649312

No Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

NavProduktiKontakti